Ponuka služieb...

Čistenie striech

Dôkladné vyčistenie strechy vysokým tlakom, ktorý je primeraný vzhľadom na typ krytiny. Po vyschnutí povrchu sa aplikuje fungicídny a konzervačný impregnant, ktorý vytvorí bariéru proti ďalšiemu rastu organických nečistôt ako sú machy, riasy, plesne či lišajníky. Po takejto aplikácií čistenia je strecha chránená na dobu cca 5 a viac rokov.

Viac info

Farbenie striech

Farbenie krytín pomocou technológie Airless striekacích zariadení a farby od popredného výrobcu Hagmans Nordic AB vám opäť navráti krásny vzhľad vašej strechy. Pracovný postup je u farbení striech individuálny podľa typu krytiny a výberu materiálu.

Viac info

Čistenie fasád

Precízne vyčistenie fasády vyžaduje určenie správneho tlaku na vysokotlakovom čističi a hlavne správny výber chémie, podľa typu čisteného povrchu. Preto pracujeme s technológiou čistenia a ochrany popredného výrobcu Trion Tensid AB. Vďaka nej zbavíme vašu nehnuteľnosť od zájdených nečistôt, machov, plesní, rias, splodin z premávky, stôp po vtáctve či hmyze a to šetrne a hlavne bez negatívneho vplyvu na životné prostredie.

Viac info

Pomôžeme vám ? Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku.